Hoomamatu hooga!

Semestri esimesed nädalad on olnud tormilised… ja päikselised ka. Uutest nägudest on saanud tuttavad ja tuttavatest sõbrad. Uued õppeained on inspireerivad, kuid oi-oi-oi, kui palju tuleb teha!

Esimesel nädalal sai testitud rebaste orienteerumisoskust ja lisaks erinevate ülesannete lahendamist. Binaarteisendused ei olnud kellelegi probleemiks ja ka Nõmme sild sai traditsiooniliselt üle mõõdetud, kuid rebaste kiirus punktide vahel liikudes oli uskumatult aeglane. Võitjaks osutuski ainus grupp, kes viitsis rohkem kui paar sammu järjest jooksujalul liikuda. Võistkond Dreamcast sai auhinnaks EIKi kruusid ning kooki ka.

 

Järgnevalt said IT Kolledži karvalised ja sulelised kokku meie traditsioonilises hubases Bamba Piljardis, kus nauditi piljardit ja võimalust tutvuda õlle või siidriklaasi taga. Ühiselt ringis sai kuulatud kõikide soove ja peale seda tutvumisbingoga uurida, kas inimeste nimed jäid meelde. Toimus ka piljarditurniir Sander Saarmi korraldusel, kus osales üle 60 tudengi ja kus viimase kolme vapra jõutükid said õnnistatud šampusepudelitega.

 

Need vähesed vaprad, kellel ka nädalavahetuseks võhma jätkus, tegid kaasa muljeltavaldava ligi 20 kilomeetrise rattakruiisi IT Kolledži juurest Kadriorgu. Tee oli täis ootamatult ilusaid (ja ka ootamatult koledaid) paiku. Kuna Tallinnas on veel avastamist vajavaid paiku väga palju, plaanime kindlasti üht vägevat rattakruiisi ka kevadesse, kus loodame näha juba palju rohkem virkasid tudengeid (st. tudengid, kellel endal Tallinnas ratast pole, saavad nüüd pool aastat etteteavitust, et kelleltki seda laenata).

Oleme ülirõõmsad nähes, kui tore on EIKi tudengkond! Tundub lausa, et mõnel jääb hakkamist ja ideid veel ülegi ja meil oleks väga suur tahtmine seda rakendada koolielu rikastamise heaks. Nii et, kui tunned, et ka Sinus on “aktiivse tudengi” sümptomeid ja tahad olla kaasatud kooliaasta erinevate tudengiürituste korraldamisesse, siis täida kindlasti ära “Mina, aktiivne tudeng” ankeet, et oskaksime Sinuga ühendust võtta!

Hurraa!

Comments are closed.