Rebastepidu – 2015

1. oktoobril toimus hubases Erinevate Tubade Klubis Eesti Infotehnoloogia Kolledži rebastepidu ja ristimine. Oodatud olid nii rebased, praegused kui ka endised tudengid. Meeleolukat õhtut sisustasid meie kooli tudengitest Dj’d, Edward Mardo grupeeringust Hanf Kung, kes tegi live Hip-Hop performace’it, mõningad seltskonnamängud ja rebaste ristimine, mida viis läbi EIK õppejõud Mait Poska.

Selle aastane kohavalik leidis kergesti tudengite poolehoiu, kuna oma põneva atmosfääriga suutis Erinevate Tubade Klubi paljudele tudengitele muljet avaldada. Tasub siinkohal mainida, et viimaste aastatega on tekkinud lahknemine, mis osadele vilistlastele just kõige meelepärasem ei ole. Nimelt on juba teist aastat rebaste pidu toimunud linnas, kuigi eelnevalt on seda just linnast väljas peetud. Loodame siiski, et üritus oli tudengitele meeldiv ja meeldejääv.

Õhtu meeleolukamateks momentideks võib lugeda meie kooli tudengi Edwardi live etteastet, mis tõestab, et IT ei ole ainuke ala, milles meie tudengid andekad on ning Mait Poska poolt läbiviidud rebaste ristimine. Peale selle oli Erinevate Tubade Klubis ka palju ruumi ja võimalusi sotsialiseerimiseks ning üksteise paremaks tundmaõppimiseks. Kokkuvõtvalt oli tegemist mugava ja meeleoluka õhtuga, mille jooksul said värsketest rebastest täisväärtuslikud Eesti Infotehnoloogia Kolledži tudengid.

Pildid siin.

Comments are closed.