Töökuulutused

Riigi valimisteenistuse infotehnoloogia spetsialist

Riigi valimisteenistuse infotehnoloogia spetsialisti ülesandeks on E- hääletamise süsteemi opereerimine.

Suunatud: Analüütikule
Koormus: Osakoormus
Kandideerimistähtaeg: 05.06.2017

Infosüsteemide arendaja

Töö sisu:
- uue haridustaseme ülese õppeinfosüsteemi ja teiste haridusvaldkonna infosüsteemide arendustöös osalemine sh koodi ülevaatuse teostamine(Java, Postgre, SQL);
- õppeinfosüsteemide arendamine ja vigade parandamine(PHP Zend Framework, Mootools JS, MySQL, HTML, CSS)

Suunatud: Arendajale
Koormus: Täiskoormus
Kandideerimistähtaeg: 16.06.2017

IT-administraator (Linux)

Põhiülesanneteks on Linux server platvormi ja sellel asuvate rakendusserverite administreerimine ning arendusprojektides osalemine

Suunatud: Administraatorile
Koormus: Täiskoormus
Kandideerimistähtaeg: 24.05.2017

Full Stack Developer/System Architect

Your main responsibilities are the following: developing real estate crowdinvesting platform (both back and front-end); building structure for the platfrom and leading development team; assisting to recruit additional developers for the company.

Suunatud: Arendajale
Koormus: Täiskoormus
Kandideerimistähtaeg: 31.05.2017

Reklaamiserveri administraator

Sky Media (Sky Plus, Retro FM, NRJ, SKY Radio ja Russkoe Radio) laiendab oma digimeeskonda ja otsus on vastu võetud. Me vajame Jumalat või tema kingadesse astuda julgevat jüngrit!

Jumal vastab oma töö käigus müügiosakonna palvetele nende tööriistu seadistada ja administreerida. Lisaks vastutab Jumal reklaamiserveri tip-top seadistamises.

Jumal on raske diagnoosiga digihull ja suurepärase tehnilise vilumusega. Jumal vastab tehnika palvetele tema probleeme lahendada suurima heameelega. Jumalal on IT-alane haridus ja on kokku puutunud mõne suurema süsteemi haldamisega. Tippjumalal on ka positiivne kogemus mõne reklaamiserveri või -tööriista kasutamisest ja seadistamisest (nt Google DoubleClick, Google Adwords, Facebook Ads). Abiks reklaamiosakonna kirikus on ka baasteadmised HTMList, CSSist ja internetiturundusest.

Suunatud: Administraatorile
Koormus: Täiskoormus
Kandideerimistähtaeg: 05.06.2017

Saas-Configuration-Consultant

As Payroll Configuration Consultant you'll work hand in hand with other team members ensuring a seamless process and make sure our international customers are wowed by our solution. You will plan and design Cloudator Payroll configurations in customer projects and conduct payroll tehnical experties in sales, delivery and support phase;

Suunatud: Arendajale
Koormus: Täiskoormus
Kandideerimistähtaeg: 06.06.2017

Software engineer

Have you ever wondered what it's like to build and run one of the hottest e-commerce ad tech solutions? We are doing just that and provide online shoppers with the confidence to buy, love and look great in apparel. Fit Origin, our fit recommendation tool, recommends the perfect fit based on your style preference and body shape for a more personalised online experience.

Suunatud: Arendajale
Koormus: Täiskoormus
Kandideerimistähtaeg: 27.05.2017